5 ابزار مدیریت زمان که باید بشناسید - بهینگی

۵ ابزار مدیریت زمان که باید بشناسید

اشتراک گذاری :

از این اصل بدیهی شروع می کنیم که برای کسب در آمد بیشتر، بایستی بتوانید خروجی و تولید بیشتر داشته باشید. در این مطلب قصد داریم ۵ ابزار مدیریت زمان را معرفی کنیم که موجب افزایش تمرکز بر کار و نهایتا انجام کار بیشتر و تولید بیشتر می شود.

۵ ابزار مدیریت زمان

امروزه دو منبع عمده ی با ارزش در جهان وجود دارد. اولین آن زمان و دومین آن دانش است. زمان به عنوان نقدینگی در کسب و کار مدرن شناخته می شود. به کمک این ۵ تکنیک شما میتوانید با سرعت بیشتری در راه رسیدن به موفقیت قرار بگیرید.

 

۱٫احساس فوریت را در خود افزایش دهید.

مهمترین معیار  اندازه گیری زمان، سرعت است. مهمترین کیفیت و مشخصه ای که در ارتباط با زمان باید در خود توسعه بدهید، احساس فوریت است. هنگامی که  فرصت هایی برای شما پیش می آید احساس فوریت باعث می شود که با سرعت بیشتری پیش بروید. نسبت به کار ها تعصب داشته باشید. برداشتن گام های سریع، برای دستیابی به موفقیت ضروری است.

فرد موفق نه فقط سخت، سخت و سخت تر کار می کنند بلکه سریع، سریع و سریعتر کار می کنند. هر فرد باید تمرکز کند تا زمان موردنیاز برای رسیدن به نتیجه را کاهش دهد. مشتریان حاضرند مشتاقانه هزینه ای را بپردازند تا افراد محصولات و خدمت هایی را که آن ها لازم دارند را با سرعت بیشتری انجام دهند. افراد حاضرند، برای کسانی که بتوانند خواسته های آن ها را سریع تر انجام دهند، بیشتر بپردازند.

5 ابزار مدیریت زمان که باید بشناسید

۲٫ دست از اهمال کاری بردارید.

اهمال کاری نه تنها قاتل زمان است بلکه قاتل زندگی نیز هست. برای رقابت بهتر، در درون و بیرون سازمان خود، وقتی می خواهید کاری را انجام دهید باید یه مدیریت زمان عادت کنید و به سرعت پیش بروید. باید از نظر سرعت و قابلیت اعتماد مشهور شوید. تحقیقات زیادی نشان داده است که افرادی که  از نظر سرعت و قابلیت اعتماد دارای شهرت هستند، در سازمان با ارزشتر محسوب می شوند. آن ها به سرعت در مسیر حرفه ی خود ترقی می کنند.

بیشتر بخوانید:  مقابله با اهمال کاری : 8 نکته مدیریت کارها برای انجام کارهای بیشتر

۳٫ عادات خوب خود را گسترش دهید.

مزیت فوق العاده احساس فوریت و عادت حرکت سریعتر اینست که هرچه سریعتر پیش روی کنید، به نتایج بهتری می رسید. به این  خاطر که هر چه سریعتر پیش می روید، تجربه بیشتری کسب می کنید.  هر چه سریعتر پیش می روید، بیشتر یاد می گیرید و شایستگی بیشتری کسب می کنید. هر چه سریع تر حرکت کنید، انرژی و اشتیاق بیشتری پیدا می کنید.

افرادی که با سرعت بیشتری قدم برمی دارند،  از مشرب و شخصیت متفاوتی  برخوردار هستند نسبت به افرادی که گامهای آهسته تری دار برخوردار هستند، یا کسانی که نگرش غیرجدی نسبت به کار دارند.

۴٫ در زمان حال زندگی کنید

در صورت امکان کارهای خود را به محض اینکه فرصتی پیش آمد، بی درنگ انجام دهید. تمرکز کنید و همین حالا دست به کار شوید. آیا می دانستید، اگر وظیفه ای را به عهده بگیرید و نصفه کاره رهایش کنید و دوباره بازگردید که ادامه آن را انجام دهید، چقدر زمان تلف می کنید. این سرعت عمل شما باعث می شود که در طول روز بتوانید از پس کار های بزرگتری بر بیایید. هنگامی که وظیفه ای را برعهده می گیرید و نیاز دیگران را به سرعت برآورده می کنید، باعث می شود، مشهور شوید.

5 ابزار مدیریت زمان که باید بشناسید

۵٫ تمرکز کنید و ارزش های بیشتری ایجاد کنید.

به عبارت ساده، افراد موفق نسبت به افراد ناموفق از بهره وری بیشتری برخوردار هستند. افراد موفق عادات بهتری دارند. آن ها رویاهای بزرگتری را تصور می کنند. بر حسب هدف های نوشته شده خود فعالیت می کنند. بر مواردی که میخواهند انجام بدهند، تمرکز می کنند. هر روزه این ابزار های مدیریت زمان را تمرین می کنند.کار هایی را که علاقه دارند، انجام می دهند و برای بهتر شدن خود در این کار، تمرکز می کنند. از توانایی های ذاتی خود  به طور کامل استفاده می کنند. به طور مستمر ایده هایی را برای حل مشکلات و رسیدن به اهداف شرکت، خلق می کنند. روی تک تک دقایق تمرکز می کنند تا بیشترین نتیجه را کسب کنند.

با تمام این ها، همیشه به دنبال فرصت هایی هستند تا ارزش کارهایی را که انجام دادند، بالا ببرند. این افراد حس فوریت و تعصبی نسبت به اقدامات خود دارند. همیشه مشغول کارند. همیشه در حال پیشرفت هستند و این روند را حفظ میکنند و هیچ گاه متوقف نمیشوند.

 

با گوشی اسکن کنید
1 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 5

میانگین امتیاز 5٫00 از 5 با 1 رای
Loading...

نویسندگان:
ترتیب پیشنهادی بهینگی برای :

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz