معرفی OneDrive: آموزش کاربردی و فارسی PowerPoint 2016 (درس دوم) - بهینگی

معرفی OneDrive: آموزش کاربردی و فارسی PowerPoint 2016 (درس دوم)

61
0
اشتراک گذاری :
اعمال تم ها: آموزش کاربردی و فارسی PowerPoint 2016 (درس هفتم)

معرفی

بسیاری از ویژگی های Office (مانند OneDrive) به منظور ذخیره سازی و به اشتراک گذاری فایل ها به صورت آنلاین است.

OneDrive فضای ذخیره سازی آنلاین مایکروسافت است که می توانید از آن برای ذخیره سازی، ویرایش و اشتراک گذاری اسلایدها و فایل های دیگر استفاده کنید. شما می توانید به OneDrive از رایانه، گوشی هوشمند یا هر وسیله دیگری که استفاده می کنید، دسترسی داشته باشید.

برای شروع کار با OneDrive، لازم است یک حساب مایکروسافت رایگان بسازید. حال با حساب مایکروسافت خود،می توانید وارد Office شوید. فقط کافیست در گوشه بالا سمت راست پنجره پاورپوینت برروی  Sign in کلیک کنید.

معرفی OneDrive:آموزش کاربردی و فارسی PowerPoint 2016 (درس دوم)

مزایای استفاده از OneDrive

هنگامی که شما وارد حساب مایکروسافت خود می شوید، چند مورد از مواردی که می توانید با OneDrive انجام دهید را در اینجا ذکر می کنیم:

دسترسی به فایلهای خود در هر کجا: هنگامی که شما فایل های خود را در OneDrive ذخیره می کنید، می توانید از هر کامپیوتر، تبلت یا گوشی هوشمندی که به اینترنت متصل است به آن ها دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید اسلایدهای جدیدی از OneDrive ایجاد کنید.

از فایل های خود پشتیبان بگیرید: ذخیره سازی فایل ها در OneDrive به آن ها یک لایه محافظتی اضافه می کند. حتی اگر اتفاقی برای کامپیوتر شما رخ بدهد، OneDrive فایل های شما را امن و قابل دسترس نگه می دارد.

به اشتراک گذاری فایل ها:  اشتراک گذاری فایل های OneDrive با دوستان و همکاران آسان است. شما می توانید انتخاب کنید که آیا فایل ها را ویرایش کنید یا به سادگی آن ها را بخوانید. این گزینه برای همکاری عالی است، زیرا چندین نفر می توانند همزمان یک اسلاید را ویرایش کنند. (همچنین به عنوان گزینه همکاری برای نوشتن شناخته می شود).

ذخیره و باز کردن فایل ها

هنگامی که شما وارد حساب مایکروسافت خود می شوید، هر بار که فایل را ذخیره یا باز می کند OneDrive به عنوان یک گزینه نمایش داده می شود. شما هنوز هم گزینه ای برای ذخیره فایل ها درکامپیوتر خود دارید.
با این حال، ذخیره فایل ها در OneDrive به شما اجازه می دهد از هر کامپیوتر دیگری به آن ها دسترسی داشته باشید و همچنین فایل ها را با دوستان و همکارانتان به اشتراک بگذارید.

به عنوان مثال هنگامی که شما بر روی  Save As کلیک می کنید، می توانید OneDrive یا کامپیوتر را به عنوان محل ذخیره انتخاب کنید.

معرفی OneDrive:آموزش کاربردی و فارسی PowerPoint 2016 (درس دوم)

با گوشی اسکن کنید
"یک ستاره""دو ستاره""سه ستاره""چهار ستاره""پنج ستاره!"

اولین امتیاز را شما بدهید
Loading...

نویسندگان:
ترتیب پیشنهادی بهینگی برای آموزش پاورپوینت 2016:

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz